Minu lemmiktegevus on harutamine

4. märts 2014

Kampsun uus-villasest lõngast / Cardigan (Virgin Wool)

Valmis sai ülipehme ja soe kampsun uus-villasest lõngast.

Laines Du Nord
ROMEO (Itaalia)
100% Virgin Wool
200 gr = 300 m
Kasutatud vardad 5,0

Lõng sai ostetud e-poest. Pildi peal oli valge põhitoon ja sees lillakat-sinakat tooni. Kui lõnga kätte sain, olin pisut pettunud. Põhitoon oli hall mis hall. Lõng jättis pisut määrdunud mulje. Kui aga proovikudumine tehtud sai, polnud asi enam nii hull. Lõng hakkas üsnagi meeldima.

Seda lõnga oli väga mõnus kududa. Lõng on ülipehme ja kudumine läks kiirelt. Kuna vahepeal kampsunit proovida ei saanud, tegin varrukad pisut liiga laiad ja pikad. Tulemuseks oli järjekordne harutamine - mõlemad varrukad tuli peaaegu et soonikuni üles võtta.

Katsumuseks kujunes nööbiralli. Käisin mitu poodi läbi, enne kui sobivad leidsin. Kui värv ja nööbi kuju sobisid, võis kindel olla, et see nööp oli liialt väike. Sobiva suurusega nööbid olid järjepanu valet värvi.

Selle kampsuni kudumisel juhtus ka pisike äpardus. Kui olin varrukad juba üles harutanud ja üks nendest tagasi kootud, murdsin oma puidust varda pooleks. Appi tuli kallis abikaasa, kes liimis selle väga osavalt kokku. Nüüd on varras jälle nagu uus :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar