Minu lemmiktegevus on harutamine

6. jaan 2018

Lemon Parfait, Drops 180-1

Võlg eelmisest aastast.

Lemon Parfait, Drops 180-1

Vaatasin Ravelry-st, et kuduma hakkasin 24. juulil, lõpetamise aeg on jäänud aga kirja panemata. Vähemalt millalgi augustis lõpetasin, sest see džemper on läinud augustikuus valminud esemete nimekirja.

Lemon Parfait, Drops 180-1

Pildile sai see kudum püütud alles 22. oktoobril. Pilt on petlikult suvine. Tegelikult oli päris karge väljas.

Lemon Parfait, Drops 180-1

Kuna vahe kudumisest kirjutamiseni on kole pikaks veninud, siis nüüd tagantjärele ei oskagi enam öelda, kui palju ma Dropsi juhendit kasutasin ja kui palju on omaloomingut. Kaenla alla olen juhendist erinevalt silmi juurde loonud. Kaelaaugu tegin kindlasti omamoodi, seljale on üks mustrikord kõrgust juurde kootud ja kasutasin lühendatud ridasid. Mulle lihtsalt ei meeldi, kui turi pikalt paljas on. Ah jaa, varrukad kudusin ülalt alla.

Lemon Parfait, Drops 180-1

Lõng: Drops Cotton Merino, värv 27, 50 g/110 m, 50% puuvilla, 50% meriinovilla.
Lõnga kulus 432 grammi.
Vardad 3,0

Lemon Parfait, Drops 180-1

4 kommentaari:

 1. Väga ilus džemper! Kaelaauk on kena ja tõesti taha on mõtekas kududa lühendatud ridu, nii sageli on kampsunimustrites mõlemad pooled sama kõrged.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, Ingi!
   Ma kaua aega ei armastanud raglaani kududa justnimelt selle pärast, et kaelaauk hakkas kõri peale või siis vastupidi oli kõik liiga avar. Kui sain lühendatud ridadega kudumisest aimu, sai raglaan minu jaoks uue tähenduse.

   Kustuta
 2. ce pull est magnifique et vous va très bien !

  VastaKustuta